Płyta laminowana

Płyta laminowana jest podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli w przemyśle meblarski. Powstaje ona na bazie płyty wiórowej lub płyty MDF, które są pokrywane jednostronnie lub dwustronnie filmem dekoracyjnym imitującym wzór danego gatunku drewna. Laminowanie płyty polega na zaprasowaniu filmu nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, przy jednoczesnym nadaniu struktury, co pozwala na uzyskanie płaszczyzn niewymagających dalszej obróbki. W przypadku płyt laminowanych MDF ważną zaletą jest możliwość głębokiego ich frezowania, co znajduje zastosowanie przy produkcji frontów meblowych i wstęg drzwiowych.

Szeroka gama wzorów oraz dowolność ich kombinacji pozwalają na meblowanie mieszkań i biur w sposób zaspokajajcy nawet najbardziej wyszukane upodobania i gusty użytkowników.

W ofercie posiadamy płyty laminowane grupy KRONOPOL ŻARY będącego jednym ze światowych liderów w produkcji płyt drewnopochodnych. W ciągłej sprzedaży oferujemy płyty laminowane o grubości 10 mm oraz 18 mm. Pozostałe grubości są dostępne na zamówienie.

Wszystkie oferowane przez na płyty laminowane posiadają Atest Higieniczny, Świadectwo Jakości Zdrowotnej oraz Klasyfikację Ogniową

Cechy i zalety

- wysoka jakość,
- odporna na wysokie temperatury,
- odporna na działanie pary wodnej , alkoholi i kwasów,
- odporna na odbarwienia,
- odporna na ścieranie i zarysowania,
- bogata kolorystyka,
- łatwość obróbki,
- klasa higieny E1,
 
Paleta kolorów płyt laminowanych KRONOPOL
 
Dostępne struktury płyt
 
 
 
Dostępne grubości
 
(...)* na zamówieniePARTNERZY

ul. Posag 7 Panien 10, 02-495 Warszawa, tel.: 22 478 26 91, email: ursus@mazi.pl     Mazi © 2009

Design infotex