O FIRMIE

Firma Mazi rozpoczęła swoją działalność na początku lat dziewięćdziesiątych i działa na rynku zaopatrzenia meblarskiego już ponad 18 lat.

Głównym celem naszej działalności jest zaoferowanie branży meblarskiej oraz klientom indywidualnym jak najszerszej oferty materiałów i elementów służących do produkcji różnego rodzajów mebli.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONO, który jest liderem w produkcji płyt zarówno w Polsce jak i na świecie w swojej ofercie posiadamy cały asortyment płyt meblowych oraz budowlanych tego producenta.


 

Staramy się również ciągle zwiększać asortyment akcesoriów meblowych wykorzystywanych przy montażu mebli.

Obecnie na terenie Warszawy firma Mazi Sp. j. posiada dwa oddziały handlowe zlokalizowane w dzielnicach Wola, Ursus

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od 2006 roku firma dysponuje własnym zapleczem handlowo - magazynowym znajdujący się w dzielnicy Ursus przy ul. Posag 7 Panien 10. Łączna powierzchnia hali wynosi ponad 7500 m2 i jest to największy obiekt magazynowy wykorzystywany w branży zaopatrzenia meblarstwa. 

Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie związane z zakupem płyt meblowych i budowlanych nawet w dużych ilościach i w krótkim terminie.

W tym samym budynku mieści się również dział handlowy oraz stolarnia wyposażona w nowoczesne skomputeryzowane maszyny renomowanych firm takich jak: Holzma, Homag, Kuper, Scheer, Nestro, umożliwiająca świadczenie usług na wysokim poziome.


 


PARTNERZY

ul. Posag 7 Panien 10, 02-495 Warszawa, tel.: 22 478 26 91, email: ursus@mazi.pl     Mazi © 2009

Design infotex